Hizmetler

 

Toplantı Salonları

Çok amaçlı kullanılan 1 adet 1000 kişilik Balo salonu ,1 adet 200 kişilik ve 1 adet 20 kişilik olmak üzere otelimizde 3 adet toplantı salonu mevcuttur.(Düğün organizasyonu, Toplantı, banket yemekleri ve kokteyl partileri için hizmet verilmektedir. Ses sistemi ve projeksiyon gibi toplantı ekipmanları talebe göre temin edilir. (Ücret uygulaması tarafınıza bildirilir.)

 

SPA&WELLNES HİZMETLERİ

Isıtmalı kapalı yüzme havuzu ve jakuzi, Türk hamamında Türk kültürünü yansıtan kese ve köpük banyosu ile günün bütün yorgunluğunu atacağınız, uzman masörlerin ellerinde rahatlayacağınız masaj odaları, sauna, buhar odası, dinlenme köşesi ve tatilde formda kalmak isteyen misafirlerimiz için spor salonu ile sağlıklı bir tatil olanağı sağlamaktadır.

 

Alışveriş Merkezi

Tüm otel içi ihtiyaçlarınıza cevap verecek alışveriş merkezi'mizde market, fotoğraf stüdyosu, kuyumcu, butik, deri mağazası, ev tekstil mağazası, bay-bayan kuaför salonu misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

 

Sağlık Polikliğini

Tesisimizde 24 saat ücretli Doktor mevcuttur.

 

Spor Alanları

Eğlenceli ve spor dolu bir tatil için aradığınız her türlü spor aktivitelerini Lonicera Hotels’de bulabilirsiniz.

Masa tenisi, dart, voleybol-basketbol sahaları aktivite olarak hizmetinizdedir. Siz oyun salonunda hoşça vakit geçirirken, çocuklarınız Mini kulüp ve oyun parkında neşeli saatler geçirebilirler.

• 1 adet yumuşak zemin tenis kortu

• 2 adet sert zemin tenis kortu

• 2 adet kremit tozu tenis kortu

• 6 Adet Masa Tenisi

• Basketbol sahası

İnfo : Tenis, basket sahası gündüz ve gece ışıklandırmayla hizmetinizdedir.