Aktiviteler

 

Haftanın 6 günü gündüz aktiviteleri ve akşam programları, çocuk kulübü (04-12 yaş), mini disko, çeşitli partiler, su topu, aerobik, su jimnastiği, step, bocce, dart, masa tenisi, yumuşak, sert ve toprak zemin (kremit tozu) tenis sahası, plaj voleybolu, basketbol, gala geceleri (haftada 1 Türk Gecesi), oyun parkı, oyun odası, hamam, sauna, buhar odası, macera duşları, TV salonu, iş merkezi, disko, spor salonu mevcuttur.

Oyun Salonu

Bilardo, langırt, jetonlu oyun makineleri, trambolin, akülü arabalar, çarpışan arabalar, bisiklet, internet-ücretli olarak hizmet vermektedir.

 

Sosyal Aktiviteler

Televizyon köşesi, mini kütüphane, okuma bölümü banket ve toplantı salonları, disko.

 

Ücretli Hizmetler

Odalarda kiralık kasa, çamaşır yıkama hizmetleri, çardaklar, bebek arabası, doktor, fotoğraf, kuaför, bilardo, oyun salonu, kese, masaj, alışveriş merkezi, akşamları tenis kortlarında ışıklandırma, internet cafe ve fax.

 

Gündüz ve Gece Animasyonları

Profesyonel animasyon ekibimiz gün boyu kara, deniz, havuz jimnastiği, su sporları-su topu ve beach voleybol ile eğlenceli bir gün yaşatırken sizlerin formda kalmanızı sağlamaktadır. Mini kulübümüzde uzman çocuk animatörlerimize çocuklarınızı gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Animatörlerimiz çocuklarınıza resim, çizim, boyama, oyunlar, yarışmalar ile gün boyu hoşça vakit geçirmelerini sağlamaktadırlar. Animasyon grubu, gündüz ve gece animasyonları ve mini çocuk diskosu düzenlemektedir. Mini kulübün yanında çocuk oyun parkı mevcuttur. Animasyon ekibimiz; Animasyon sahnesinde ve açık hava diskosunda birbirinden güzel SHOWLAR ile gecenize renk katıp, kahkahalarla izlenen skeçleri , birbirinden güzel yarışmaları ile LONICERA HOTELS’de hoşça vakit geçirmenizi ve güzel hatıralar kazanmanızı sağlamaktadır.

 

Su Sporları

Lonicera Hotels'in eşsiz sahilinde bulunan ''Özel Su Sporları İşletmesinde'' çeşitli aktivitelerden ücretli olarak yararlanabilirsiniz.